Безумовно, сніданок пропускати не можна, тому що це найважливіший прийом їжі для отримання необхідної енергії на весь день, але їсти все підряд теж не рекомендується.

Під виглядом корисних продуктів може виявитися калорійна і напхана хімією "бомба", яка з часом обов'язково позначиться на здоров'ї. Експерти склали список тих продуктів, яких краще уникати у першій половині дня.

Сніданок, фото garmoniazhizni

Йогурт із цукром

Такий вид сніданку буде корисним, тільки якщо він натуральний. Забудьте про йогурти з супермаркету з високим вмістом цукру та шкідливими добавками. У ньому немає поживних речовин, а суцільні калорії.

Мюслі

Дієтологи попереджають про те, що це дуже оманливий продукт – у рекламах його розхвалюють, а насправді це черговий "снаряд" цукру, що впливає навіть на довголіття. При регулярному споживанні можуть розвиватися серцево-судинні захворювання та діабет.

Популярні новини зараз

Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс

Дмитро Комаров не може оговтатися після такого горя: "В одну мить знищено"

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Мюслі на сніданок, фото з вільних джерел

Заморожені страви

Йдеться про ті страви, що піддавалися надвисокій обробці. Часто їх їсти не потрібно, оскільки вони містять багато солі, а це підвищує тиск і завдає шкоди загалом.

Енергетичні батончики

Не ведіться не те, що вони нібито для спортивного харчування, адже насправді там забагато цукру та калорій. Більше того, їх споживання на регулярній основі загрожує збільшенням ваги та ожирінням, а потім підвищується холестерин, страждає серце і так далі.

Енергетичні батончики, фото dobavki

Нагадаємо, у господарстві все стане в нагоді: як використовувати залишки мила на городі - несподіване застосування

Раніше ми писали про те, як вивести жирну пляму з одягу за допомогою вівсянки: корисний лайфхак для господарок