Історія цього району нерозривно пов'язана з виникненням Києва. Головними вулицями тут вважаються Михайла Грушевського, Івана Мазепи, Михайла Бойчука і бульвар Лесі Українки.
Печерський район дуже насичений культурними установами: Український дім, Палац дітей та юнацтва, Центр культури, освіти та відпочинку Збройних сил України, дев'ять державних музеїв, бібліотеки, палаци і будинки культури, театри і кінотеатри, Центральний парк культури і відпочинку, Національна філармонія, Міжнародний центр культури і мистецтв, дитяча картинна галерея і дитячі музичні школи. На території Печерська знаходиться Центральний ботанічний сад, де знаходиться знаменитий відділ бузку.
Пропонуємо подивитися фото київського району Печерськ, зроблені 1996 року. Їх опублікували в фотоальбомі видавництва "Мистецтво".
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Ця двоповерхова будівля, побудована у 80-ті роки 19 століття в стилі венеціанського ренесансу для київського купця першої гільдії Семена Семеновича Могильовцева. Переважання коричневого кольору дало особняку назву "Шоколадний будиночок".
Сьогодні за цією адресою таверни не знайдеш, проте заклад з такою ж назвою існує на перетині вулиць Туровська/ 5 і Юрковська/ 40.
Нагадаємо, як жили наші прабабусі та прадідусі 100 років тому.
Як повідомляв портал "Знай.uа", 30 років тому в Черкасах талановитий житель міста Володимир Брикля зробив неймовірні знімки українців у вишиванках.
Також "Знай.uа" писав, як одягалися волиняночки у XX столітті.