Стародавні люди прийшли на Мадагаскар з Африки 11 тисяч років тому - це виявилося на 9 тисяч років раніше, ніж припускали учені.
Про це повідомили дослідники Інституту енергії та навколишнього середовища (США), передає "Хвиля".
Аналіз результатів радіовуглецевого датування археологічних пам'яток на острові, дозволив вченим створити повну базу даних, в якій вказано вік артефактів і останків рослин і тварин. Завдяки статистичним методам дослідникам вдалося ранжувати дані по рівню надійності та зв'язку з людською діяльністю.
Близько тисячі років тому на Мадагаскарі відбулося масове вимирання тварин - щезли карликові бегемоти, слонові птиці, гігантські лемури і черепахи. Згідно з останніми відкриттями вчених, люди проіснували з цими видами набагато довше, ніж передбачалося раніше. Швидше за все, зміни біорізноманіття наступали поступово і відбувалися за рахунок повільної зміни навколишнього середовища.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Вчені з США називають відомості про прибуття людини на Мадагаскар 11 тисяч років тому надійними. Загадкою залишається, чи створювали люди на острові тимчасові поселення, чи залишилися там назавжди.
Нагадаємо, світ на порозі небаченої епідемії, людству загрожує небезпека.
Як повідомляв Знай.ua, надгрибок-вбивця атакує людей по всьому світу.
Також Знай.ua писав, що глобальні зміни клімату "подарували" світу смертельний грибок.