Білявки довго посідали місце найбільш спокусливих жінок, яким надають перевагу чоловіки. Вчені з багатьох університетів перейнялись запитанням: “чому так сталось?” та “Коли виникла така популярність білявок?" Антропологи і культурологи зуміли знайти деякі відповіді.
Дослідження на цю тему було опубліковане у журналі Evolution and Human Behavior.
Так, вчені доказали, що арелом першого масового розповсюдження білявок можна вважати Північ Європи. Так склалось, що чоловікам доводилось вирушати на довгі мандри та полювання, з яких не всі мисливці повертались додому. Таким чином, у північних районів виник дисбаланс у кількості чоловіків та жінок, чоловіки могли бути перебірливий, адже кожна жінка прагнула знайти партнера.
Канадський антрополог Пітер Фрост вважає, що саме біляве волосся і блакитні очі сприймались як найсексуальніші. Окрім того, жінки на Півночі мали обмежені можливості провадити сільське господарство і, відповідно, повноцінно харчуватись,, що також спровокувало виникнення та поширення такого кольору волосся. Саме на Півночі вперше чоловіки надали перевагу білявкам: на підтвердження цього може слугувати вже той факт, що сьогодні в скандинавських країнах найбільша кількість відтінків цього кольору. Загалом виокремлюють сім типів волосся.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Японські вчені встановили, що цей процес відбувся 11000 років тому. Згодом білявість почала сприйматись як приваблива риса загалом. Західне мистецтво часто зображала біловолосих жінок, богинь та принцес.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше екстрасенси попередили про небезпеку любительок фарбування волосся.
Як повідомляв портал "Знай.ua", зіркових блондинок перетворили в брюнеток, фото.
Також "Знай.ua" писав, Блондинки чи брюнетки: вчені поставили крапку.