Життя дворянки і княжни Ніно Гегечкорі мусило статись інакше. Проте народилась вона перед найкривавішими роками історії Грузії 20 століття, а тому замість свободи, чесності і поваги пережила смерть усієї родини, яка була класовим і ідеологічним ворогом партії більшовиків. Замість батьків, її виховав дядько, переконаний більшовик, відвідуючи якого в тюрмі, Ніно і зустріла Лаврентія Берії. Після цього були місяці зустрічань, одруження та переїзд до Москви. Це версія, яку розповідала сама жінка.

Письменник же Н. Зенькович, який багато років працював над біографічною книжкою “Маршали і генсеки”, вважає, що історія знайомства інакша: молода Ніно забігає до вагона потяга, щоб попросити Берію помилувати рідного брата. Той зачиняє двері купе і гвалтує дівчину кілька днів.

Лаврентій Берія, фото з вільних джерел

Незважаючи на кровожерливість другої історії, в неї легко повірити, адже схильність до гвалту жінок Берією та його жорстокість до людей як таких описана у великій кількості розвідок і праць. Лаврентій Берія асоціюється лише з насиллям.

Ніно ж, попри шлюб з аморальною людиною, продовжували бути шляхетною жінкою, яка не брала участь у заколотах чи плітках. Після розстрілу чоловіка вона переїхала жити до Києва, де померла у 1991 році.

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Радянських жінок змушували йти на це: історія гаремів СРСР.

Як повідомляв портал Знай.ua, Таємниця смерті Сталіна: як помирав диктатор.

Також Знай.ua писав, що Жертви НКВС без шансу на життя: як українців натовпами зганяли до Сибіру.