У багатьох будинках в пострадянському просторі,можна помітити на стіні килими. Зараз це вже пережиток минулого, і килими давно вийшли з моди, проте кожен хоч побіжно, але замислювався: а звідки, власне, вони взялися і навіщо?
Виявляється, ця традиція сягає корінням у Царську Росію. Поміщики і дворяни Росії перейняли цей звичай у турків. Купці привозили з-за моря розкішні і дорогі перські килими. Простолюдини на той час не могли дозволити собі таку рідкісну і коштовну річ.
Тому, знать розміщувала килими на стінах у себе вдома як ознаку багатства і благополуччя, а заодно і як данину турецької моді. Поверх килимів вішалися схрещені шаблі, рушниці або пістолети. Так дворяни і поміщики хвалилися один перед одним достатком.
Однак у радянській Росії народ швидко зметикував, що килими відмінно справлялися з шумоізоляцією, із збереженням тепла в приміщенні, а так само допомагали заощадити на шпалерах.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, в Києві 8–9 травня масові заходи з нагоди Дня перемоги проводитися не будуть у зв'язку з карантинними обмеженнями.
Як повідомляв портал Знай.uа , від Кличка вимагають завершення карантину і запустити транспорт - кияни підняли хвилю протестів
Також Знай.uа писав, киянам дозволили пити каву на вулиці