У 1907 році перші голуби з маленькими камерами на шиї повернулись до свого власника, щоб віддати йому не лише камеру, але й плівку, на яку була зроблена серія фотографій. Важливість цієї події полягала в тому, що про це аерознімання ніхто не знав, а тому голуби поштові голуби віднині ставали шпигунами.
Ідея з'єднати камеру з таймером належить німецькому аптекарю Юліусу Нойброннеру. Після об'єднання частин він прикріпив камери до ший пташок і відпустив. Таймери тут необхідні: камера на голубі робить фотокартки через певний період часу, що дає можливість отримати велику кількість фотографій за один політ.
Відомо, що голубами користувались на початку Першої світової війни, проте стрімкий розвиток авіації у всіх арміях зробив таку аеророзвідку зайвою та надмірною. До ідеї з голубами повертались і під час Другої Світової війни, проте результат був не таким ефективним як при інших способах аерофотографування. Є свідчення, що американська розвідка також просила допомоги у голубів, проте деталі цієї справи засекречені.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Нагадаємо, Так починалася Перша світова: британський адмірал попередив українців про страшний план Путіна.
Як повідомляв портал Знай.ua, Перша світова війна: 10 фактів, про які ви не знали.
Також Знай.ua писав, Усе змінила Перша світова - чому люди носять годинник на лівій руці.