Крупи входять у щоденний раціон майже кожної людини, відповідно багато хто робить пристойні запаси, щоб не бігати щоразу в магазин. У пачці, яку вже давно відкрили і просто про це забули, можуть завестися шкідники - міль, личинки і навіть черв'яки.
Таким непроханим гостям не буде рада жодна господиня, але можна запобігти появі шкідників у крупах. Потрібно просто запам'ятати ключові правила.
Як слід зберігати крупи
Мало хто знає, але крупам краще виділити місце у холодильнику. Завдяки низькій температурі життя потенційних шкідників стає нестерпним, у холоді їм максимально некомфортно. Тим більше, з шафи в холодильник вони навряд чи зможуть пробратися.
Якщо все ж таки мошки та інша живність оселилася на кухні, варто знати - протерти полички і перебрати крупи буде недостатньо. Слід обробити всі поверхні оцтом для того, щоб остаточно позбавитися личинок, які можуть ховатися у вузьких щілинах і просто чекати свого "дозрівання".
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Також господиням радять зберігати крупи в скляних банках або пластикових пляшках, а щоб запобігти появі шкідників, потрібно помістити в ємності металеві предмети або кульки з фольги.
Раніше ми писали про те, що краще не переїдати: скільки мандарин можна з'їсти за один день і кому від них варто утриматися
Як повідомляв Знай.ua, зваріть нарешті каву вранці правильно: секрети, які зроблять смак напою вибуховим
Також портал Знай.ua писав, друге життя "мотлоху": де можуть стати в нагоді рвані капронові колготи - на городі, в побуті і не тільки