От і пройшло святкування Нового Року, на подвір'ї настав 2023 рік, який зустрічає частиною українців похміллям.
Людина п'яніє, коли алкоголь вже проникає в кров, а способів миттєвого рятування від цих частинок - не існує. Бо етанол переробляється ферментами із певною швидкістю. Тому є кілька способів зупинити подальше сп'яніння, щоб опинитися вдома без пригод.
Найпростіша порада – ви повинні перестати пити алкоголь, якщо відчуваєте сп'яніння. Важливо не дати недометаболізованого алкоголю дійти до руйнування мозку. Потрібно випити води, бо вживання спиртного саме собою призводить до зневоднення. А втрата рідини позначається на мозку – знижується швидкість реакцій, втрачається координація, з'являється незграбність. Вода, чай та компот розбавлять спиртне, знизивши підсумкову концентрацію в крові.
Можна прийняти сорбенти, але тільки в той же час, коли ви зрозуміли, що перебрали. Вони зв'яжуть алкоголь, який залишився у шлунку і частина не надійде до алкоголю. Ще не потрібно чинити опір нудоті - блювання непогане рішення, якщо вас нудить і все пливе перед очима.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Ще дуже важливо рухатись. Пройтися швидкою ходою на свіжому повітрі допоможе швидше прийти до тями і зосередитися. А ще можна прийняти душ, вибравши кімнатну температуру, і лягти спати з пляшкою води біля ліжка.
Нагадаємо, про п'ять правил, що робити при харчовому отруєнні: не зволікайте, якщо симптоми очевидні .
Раніше ми повідомляли, як влізти до улюбленої спідниці після свят: основні правила.