Наразі фінанси українців перебувають не в кращому стані через повномасштабну війну, розпочату росіянами рік тому, 24 лютого 2022 року.
Багато хто став безробітним, ціни в супермаркетах і на різні послуги продовжують щомісяця зростати вгору. Тому дуже важливо стежити за кожною копійкою. А ще дуже важливо знати про можливості заробити, адже варіантів дуже багато. Бізнес-тренер, експерт фінансового планування та кандидат економічних наук Віра Фостяк розповіла про п'ять джерел доходів, про які прості громадяни просто забувають.
Наприклад, в повному обсязі користуються поверненням податкової знижки, хоча офіційно працюючі люди завжди мали можливість повернути собі частину податків, сплачених державі протягом року. Якщо за 12 місяців сума становить 10 тисяч – то повернеться 18%. Те саме стосується, якщо ви платили за навчання дитини, переобладнання авто чи працювали зі страховкою.
Наступний спосіб "заробити" - кешбек-програми. Такими функціями користуються не всі українці, хоч завжди можна повернути до 20 відсотків від сплаченої суми.
Гороскоп на сьогодні 6 квітня готує багато сюрпризів: увага, сварки та гроші
Тарифи вдарять з новою силою з 1 травня: що суттєво дорожчає
Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Мобілізація після 60 років: чи можуть ТЦК забирати дідусів до війська
Ті гроші, які хтось із українців може тримати "під матрацом"... хоча ми не говоримо про ті мільйонні суми, які іноді можна знайти в ліжку якогось чиновника. Ці гроші просто лежать, хоч їх можна використовувати для інвестицій.
Ще не можна не брати до уваги різні міжнародні стипендії та гранди - для молоді та студентів, щоб витратити гроші на свій розвиток. І про різні програми для бізнесу та держфінансування.
Нагадаємо, розлучення може позбавити майна: як не залишитися босими після розірвання шлюбу
Як повідомляв "Знай.uа", про сімейний бюджет і як не зруйнувати відносини при його плануванні: поради експерта
Знай.uа писав, важливі поради, як не витратити всі гроші в день зарплати: вони відведуть вас від бідності