Буряк дуже позитивно впливає на багато процесів в організмі. І справді, користь цього коренеплоду беззаперечна, але навіть незважаючи на його властивості, протипоказання до вживання для деяких людей все ж таки є.
Можна довго перераховувати, чим корисний буряк і чому його варто включити до свого раціону. Варто почати з того, що це сильний антиоксидант, який уповільнює зростання злоякісних новоутворень.
Більш того, він здатен знизити тиск та зміцнити стінки судин. Із позитивних властивостей також виділяють: покращення роботи печінки та виведення зайвої рідини з організму.
Медиками доведено, що буряк може завдати стільки ж шкоди, як і користі, але все залежить від певних захворювань. Людям з гастритом, діабетом та сечокам'яною хворобою варто з великою обережністю вживати страви з додаванням цього коренеплоду. Буряк ще протипоказаний діабетикам через високий вміст у ньому цукру.
Пенсійний фонд попереджає: якщо цього не зробити уріжуть пенсію у травні
Травневі доплати: пенсіонерам додадуть 750 гривень, але пощастить небагатьом
Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Ця рекомендація також стосується тих, хто страждає на захворювання шлунково-кишкового тракту. Вся справа в тому, що в буряках міститься фолієва кислота, яка може спричинити загострення гастриту, виразкову хворобу та панкреатиту.
Раніше ми писали про те, що не тільки бритвою і машинкою: якими способами можна позбутися катишок на одязі
Як повідомляв Знай.ua, з яких сніданків не можна розпочинати день: головні вороги здоров'я ховаються під виглядом корисної їжі
Також портал Знай.ua писав, що в господарстві все стане в нагоді: як використовувати залишки мила на городі - несподіване застосування