Тканинні маски дозволяють швидко і ефективно привести до ладу шкіру обличчя, прибрати почервоніння і так далі. Але їх ще потрібно вміти правильно використовувати, тоді маски принесуть максимум користі.
Кожна тканинна маска має свої властивості, вказані на упаковці. Є зволожуючі, поживні та для різних типів шкіри. Принцип їх роботи та використання дуже простий, але часто люди забувають про одну маленьку деталь, яка могла б посилити ефект цього засобу.
Щоб тканинна маска принесла якнайбільше користі, а шкіра після сяяла і була гладкою, потрібно робити масаж обличчя. Рекомендується не просто поплескувати або втирати маску після зняття, а зробити якісні вправи з сироваткою, що залишилася. Це дає безліч переваг, таких як посилення кровотоку, зниження тиску в носових пазухах та омолоджування.
Є безліч видів масажу, але найдієвішими та популярнішими є гуаша та лімфодренажний.
- Слід почати з лінії підборіддя масажуючи вниз до шиї круговими рухами. Поверніться до підборіддя і масажуйте до щелепи, використовуючи ту ж техніку. Рухаючись до центру обличчя, масажуйте назовні, щоб забрати зайву рідину. Завершіть масаж вздовж вилиць, а потім чола, використовуючи ті ж рухи та техніку, що й раніше.
- Гуаша передбачає використання спеціального скребка для переміщення вгору лініями обличчя, а не вниз. При масажі на центр обличчя чиниться тиск за допомогою пальців, а інструмент використовується рухом вгору.
Нагадаємо, п'ять способів розпалити пристрасть чоловіка
Раніше ми писали, бюджетно, безпечно та ефективно: як позбутися молі в гардеробі без токсичної хімії
Популярні новини зараз
Показати ще