Під час нічного відпочинку краще відмовитись від музичного супроводу, оскільки насамперед це може перешкодити повноцінному відпочинку. Водночас є низка та інших негативних ефектів.
Багато людей вважають за краще робити під музику важливі справи, а деякі люблять засипати під улюблені ритми. Дійсно, є спеціальні розслаблюючі мелодії, які можуть допомогти впоратися з безсонням, проте подібні рекомендації не всім користуються.
Фахівці зазначають, що для повноцінного нічного відпочинку людина не потребує додаткових "стимуляторів". Отже, музика може знизити якість сну, і в людини з'явиться відчуття виснаження, а також перевантаженості.
Якщо людині складно заснути без музичного фону, краще звернеться до невролога, оскільки така практика може призвести до проблем зі здоров'ям. Мелодії під час сну змушують нервову систему перебуває у тонусі та працювати, а не перебуває у спокої.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Вчені одноголосно запевняють, що сон та музика не сумісні. Якщо засипати в навушниках, то підвищується ймовірність появи слабкості та головного болю.
Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, експерт розкрив дивовижну властивість шкарпеток під час сну: робіть так і забудете про проблеми вночі.
Також наш портал інформував, провокують утворення каменів у нирках: які популярні продукти можуть відправити на лікарняне ліжко.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, чи можна пити каву при гіпертонії і як кофеїн покращує здоров'я: проблеми із серцем – не про вас.