Збільшення жирової тканини в області живота є типовою проблемою, що обумовлена не тільки некоректним харчуванням або фізичною неактивністю.
Багато хто починає прямо з зими готуватися до літа, йде до спортзалу, щоб зігнати зайві кілограми. Але дієтолог Світлана Павлюк вирішила пояснити, що у формуванні цієї проблеми велику роль не лише неправильне харчування... а й стрес, недостатній сон.
"Є причини, через які зростає жир на животі, і утворює у своїх власників ніби "рятувальний круг" навколо живота", - заявляє експерт.
Наприклад, вживання "рафінованих" вуглеводів, смаженої їжі, малорухливий спосіб життя, стрес (через якого організм виробляє кортизол, що стимулює наростання жиру).
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
І, як ми писали раніше, однією з проблем є недосипання, що організм вважає стресовою ситуацією. У той момент, коли ми бачимо "сьомі сни", має вироблятися гормон соматотропін, який сприяє втраті ваги.
Рекомендації щодо зменшення ваги та об'єму живота прості: потрібно відмовитися від простих вуглеводів, вживати достатньо води та клітковини для стабільної роботи травної системи, "розробляти" збалансовані сніданки, до складу яких увійдуть і білки, і жири, і вуглеводи.
А ще, звичайно, їжу потрібно варити, запікати або гасити. І займатися кардіотренуванням.
Нагадаємо, зірка "ВІА Гри" Санта Дімопулос розкрила головні секрети для схуднення: "З чого потрібно почати..."
Як повідомляв "Знай.uа", головні звички, через які ви не можете схуднути: у них складно повірити
Знай.uа писав, шкоди стільки ж, як і користі: чому деяким людям не можна їсти молочні каші