У природних умовах календура росте на пустирях та занедбаних ділянках, а також широко використовується в медицині, зокрема народній. Загалом, це дуже корисна рослина не лише для людей, а й городу.
Ця лікарська рослина заслужила поважне звання "городнього та садового лікаря". Хазяйкам розповіли, в чому ж секрет та користь календули.
Городники переконані, що календулі однозначно варто виділити місце на грядках. Завдяки своїм властивостям вона незамінна у боротьбі з різними комахами-шкідниками. Вони пристають до липкого степлю рослини, завдяки чому не зможуть завдати шкоди овочам та садовим культурам.
Календула ще й прекрасний сидерат. Її можна закопувати в землю, закладати в компост та використовувати при влаштуванні теплих грядок. Рослина знезаражує ґрунт від хвороботворних мікроорганізмів.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Її можна висаджувати поряд з капустою, перцем, картоплею та баклажанами. Понад те, квітка календули виступає у ролі барометра для городників. Якщо він після ночі не відкриває пелюстки до 8 години ранку, то слід очікувати дощ або грозу. Не варто забувати, що календулу можна засушувати та робити настойки для здоров'я.
Раніше ми писали про те, що їсти точно не захочеться: які продукти не можна заморожувати - втратять смак і корисні властивості
Як повідомляв Знай.ua, лля чого господині замочують білі сорочки в солоній воді: лайфхак вирішить популярну проблему
Також портал Знай.ua писав, що переклеювати не обов'язково: три простих лайфхаки, які можуть врятувати паперові шпалери від плям