Всім відомо, що буряк добре чистить організм від шлаків. Нирки звільняються від каменів, кишечник від гнильних бродінь, судини від закупорок, а печінка від усього непотрібного.
Є два способи приготування бурякового квасу: бездріжджовий та дріжджовий.
Бездріжджовий спосіб є довшим: квас приготується через три-п'ять доби. При дріжджовому способі квас буде готовий за добу-дві. Такий квас варто пити холодним.
1 спосіб
Інгредієнти:
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
- 500 г буряків
- 3 л води
- 50 г житнього хліба
- 10 г дріжджів
- 100 г цукру
Сирий буряк потрібно промити, очистити, нарізати тонкими скибочками і підсушити в духовці. Потім залити невеликою кількістю гарячої води та варити до готовності. Відвар злити, долити кип'ячену воду, що залишилася, покласти чорний хліб, цукор, дріжджі і залишити на 1-2 дні в теплому місці для бродіння. Потім квас процідити та охолодити.
2 спосіб
Інгредієнти:
- 1 буряк
- 2 л води
- 4 столові ложки цукру
- 1 хліб житній
Очищені буряки потрібно дрібно порубати або нарізати, помістити в скляну банку, залити кип'яченою водою, додати цукор і скоринку житнього хліба. Банку закрити марлею і залишити для бродіння на 3 дні. Після цього квас слід процідити, розлити в пляшки, закупорити та охолодити.
Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.
Нагадаємо, який чай заварити при головному болю: розслабить і позбавить від дискомфорту.
Раніше ми повідомляли, що шкідливий для печінки і може спричинити рак: названо найнебезпечніший чай.