У Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів розповіли про продукти, а також інформацію, яка має бути на них.
Про це розповіли на сторінці закладу у соціальній мережіFacebook.
"Відповідно до пункту 1 статті 11 Закону України "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів", назвою харчового продукту є його офіційна назва (у разі відсутності офіційної назви, використовується звична назва; у разі відсутності звичної назви – описова назва харчового продукту)" - сказано у повідомленні.
Також, варто звертати увагу на те, що якщо продукт піддавався спеціальному обробленню, і ви в цьому впевнені, то на упаковці повинна розташовуватися відповідна інформація.
Електроенергія б'є по кишені: чому тарифи в Україні більші ніж у Європі
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки
Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
Продукти, які до продажу мали заморожений вигляд, проте продаються вже розмороженими, повинні на упаковці нести слово "Розморожено", проте ця умова може не поширюватися на інгредієнти у готовому вигляді, а також якщо розморожування є обов'язковим етапом процесу виробництва.
"Харчові продукти або їх інгредієнти, що зазнавали впливу іонізуючого випромінювання, повинні містити у своїй назві слова "осяяний" або "зазнавав дії іонізуючого випромінювання" - продовжують у Держпродспоживслужбі.
Якщо ваші права були якимось чином порушені, потрібно звертатися до підприємства за місцем вашого проживання, або вже до Головного управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів вашої області.
Нагадаємо, що лікар зробила важливе попередження про воду з лимоном – організм вам не подякує.
Раніше ми повідомляли, кому не можна додавати насіння льону до свого раціону: корисні властивості "лізуть з усіх щілин".