Через непросту економічну ситуацію в країні та падіння заробітків, українці які мають свої дачні ділянки та городи намагаються засадити побільше городини, щоб прогодувати себе взимку.

Тож для тих хто займається вирощуванням моркви і бажає отримати багатий урожай є кілька секретів.

Морква. Фото: Youtube

Вам знадобиться всього 3 інгредієнти.

Перший інгредієнт — гірчичний порошок, який допомагає зробити ґрунт пухким і родючим. Більш того, при перегниванні він наситить ґрунт азотом, гумусом та іншими речовинами, які необхідні для активного росту та розвитку коренеплоду. Гірчичний порошок виступає і як натуральний інсектицид, який відлякує морквяну муху.

Популярні новини зараз

Українців обвішують навіть під під'їздом: три "базарні" методи обману

Зима буде без світла: тривожний прогноз

Це незаконно: чого не можуть робити ТЦК під час перевірки

Пенсіонери з картками ПриватБанку можуть залишитись без грошей: у чому проблема

Показати ще

Морква, фото bublik.delfi.

Другий компонент — азофоска (азотно-фосфорно-калійне добриво). Поживні речовини у цьому добриві знаходяться у формі, яка легко засвоюється рослинами.

Третій інгредієнт — попіл, який подарує моркві цілий комплекс макро та мікроелементів, що дозволить виростити великі та солодкі коренеплоди. Перед приготуванням добрива попіл рекомендується просіяти.

Морква, фото: Znaj.ua

Для приготування ефективного добрива змішайте 1 кг гірчичної макухи, 0,5 кг азофоски та 1 кг попелу. Розкидайте отриману суміш між рядами моркви та готуйтеся збирати врожай, якому позаздрять усі сусіди.

Вносити добриво слід між рядами моркви, таким чином, посадки отримуватимуть поживні речовини протягом усього циклу росту моркви.

Нагадаємо, що кабачки гниють на грядці: 4 простих кроки, які збережуть урожай "зелененьких".

Раніше ми повідомляли, як безкоштовно підвищити врожайність горошку: такий солодкий , що шкода додати в "Олів'ї". Для того, щоб урожай був вищим, збирання горошку необхідно проводити регулярно, кожні два-три дні.

Також ми повідомляли, що картоплю можна буде продавати на чіпси: рецепт оцтового розчину для захисту молодих грядок.