В Україні незабаром почнуть з'являтися перші кавуни. Літній плід, на який чекають любителі баштанних культур.
Звичайно. складно передбачити ціну на ягоду, адже після підриву росіянами Каховської ГЕС невідомо, скільки врожаю пережило цей теракт. Проте цього року, як і в будь-якій іншій виникає важливе питання, на яке складно знайти відповідь - як правильно вибрати плід, щоб порадувати себе та родину. Адже не хочеться вивалити чималі гроші та викинути продукт на смітник.
Як відомо – вибір кавуна – практично завжди лотерея, і переможці отримують головне – солодкий та соковитий плід. Найчастіше можна запитати у продавців на ринку, так як у них має бути вже достатньо досвіду та знань, але, якщо ви купуєте їх у супермаркеті, то найімовірніше продавець такий самий "експерт", як і ви.
Знавці кажуть, що за допомогою звуку можна підібрати відповідний кавун, а саме визначити його стиглість. Наприклад, якщо взяти два однакових кавуна, і постукати по них, то той, який видаватиме глибший звук, буде зрілим і солодким. Якщо звук глухий і плоский, то найімовірніше плід вже перезрів, а от якщо занадто високий, то потрібно ще почекати, оскільки він не дозрів.
У листопаді пенсіонерам підкинуть грошенят: хто отримає
У Мінагро спрогнозували ціни на картоплю: до чого готуватись
Українцям може загрожувати космічне подорожчання до 25 гривень за кубометр газу: "І це не межа"
Одним по 500 грн, а іншим – 1500 грн: пенсії можуть помітно змінитись
Також деякі вважають, що потрібно брати кавуни тільки з рівною формою, так як це вказує на достатню кількість води всередині плода. Інші вважають, що правильний кавун важчий, ніж здається. Це також має означати, що всередині багато води, і він більш соковитий.
Жовта пляма на кавуні означає, що він дозрівав на лозі, і, відповідно, буде солодшим. А ось плям темного, білого та світло-коричневого кольору потрібно вже побоюватися.
Нагадаємо, що від однієї води користі мало: як правильно мити фрукти та овочі, щоб зробити їх безпечними.
Раніше ми повідомляли, що дієтологи назвали продукт, який небезпечно вживати в спеку: все може скінчитися дуже плачевно.