У теплу пору року ризик "заробити" мозоль на ногах значно зростає, тому важливо знати, як убезпечити себе від цієї неприємної проблеми. Лікарка-дерматолог розповіла, які засоби краще використовувати.
В першу чергу варто ретельно дотримуватись правил гігієни, тому що в протилежному випадку бактерії швидко поширюються і роблять тільки гірше. Так, необхідно регулярно мити ноги і відмовитися від взуття, через яке вони сильно пітніють.
Якщо у вас на ногах вже з'явилися болючі мозолі, лікарка рекомендують користуватися народними способами. Вона зазначила, що деякі з них є дуже ефективними.
Так, до пошкодженої шкіри та до тих ділянок, де утворилися мозолі, слід прикладати помідор або сиру картоплю. Також у такій ситуації чудово допоможуть маски із крему високої жирності.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Якщо мозоль порвалася, потрібно промити рану водою з милом, обробити перекисом водню або зеленкою, а потім заклеїти пластиром. Це важливо зробити, щоб у рану не потрапили бактерії чи бруд.
Лікарка наголосила, що цю проблему в жодному разі не можна ігнорувати, адже є ймовірність її погіршення. За твердженнями дерматології, шкірний покрив може огрубіти і втратити своє нормальне середовище.
Нагадаємо, сумісність ліків з продуктами харчування: які поєднання будуть небезпечні для вашого здоров'я
Раніше ми писали про те, як правильно користуватися овочечисткою, про що майже ніхто не знав
Як повідомляв Знай.ua, налягаємо на черешню, поки є можливість: що буде, якщо з'їдати всього кілька ягід на день