У другій половині літа в Україні розпочинається сезон кавунів та динь. Це солодкі, соковиті та ароматні плоди, які перетворять звичайний день на справжнє свято.
Проте іноді трапляється, що купівля дині на ринку чи супермаркеті закінчується розчаруванням: замість медових скибочок ми отримуємо присмак сирої картоплі.
Саме тому до вибору дині потрібно підходити з професійної точки зору, щоб із образою не чекати наступного року. Досвідчені продавці поділилися секретами правильного вибору дині.
Головним критерієм при виборі дині є аромат. Якщо ви відчуваєте запах зелені, перед вами незрілий плід. Такі дині люблять постачальники, адже вони не мнуться під час транспортування. Але для покупця ця диня – викинуті гроші.
У ТЦК забрали телефон: чи мають право воєнкоми вилучати речі
Навіть ТЦК не чіпатиме: яких спеціалістів омине мобілізація
Українцям може загрожувати космічне подорожчання до 25 гривень за кубометр газу: "І це не межа"
У військкомат забудете дорогу: хто з українців більше не цікавить ТЦК
У стиглого плоду яскраво виражений цукровий солодкий аромат. Нюхати диню треба біля хвостика та збоку. Якщо ви відчуваєте однаково приємний запах, сміливо купуйте плід.
Можна також спробувати вибрати солодку диню "навпомаци". Якщо трохи натиснути пальцями на шкірку, диня повинна трохи пружинити. Якщо вона жорстка, значить, ще недостигла і буде несмачною. Якщо ж навпаки пальці сильно провалюються, то диня перезріла і скоро зіпсується. До того ж вона може бути гіркою.
Продавці також рекомендують звертати увагу на специфічні жовті смуги вздовж плода. Саме вони вказують на цукрову та солодку диню.
Розрізану диню не можна зберігати за кімнатної температури. Якщо не з'їли весь плід за один раз — приберіть її в холодильник.
Нагадаємо, лохина, полуниця, малина і навіть кавуни: в Україні подешевшали популярні ягоди.
Раніше повідомлялося, Комаровський розповів, чи можна їсти ранні кавуни: "Не може нічого вдіяти".
Також, найкращий час для закрутки соку: в Україні різко знизилися ціни на помідори.