В сучасному світі, все відбувається настільки швидко, що ти іноді не встигаєш за ним.
Необхідно будувати успішну кар'єру, доглядати та виховувати дітей, піклуватись про те, щоб холодильник був завжди заповнений, а гості ніколи не застали вас зненацька у брудній оселі.
Бувають ситуації, коли весь день витрачаєш на прибирання оселі, а оцінюючи результат, не розумієш куди витратив усі свої сили.
ПОЧИНАТИ ЗБИРАННЯ З ПІДЛОГИ
Миття підлоги – заняття далеко не найприємніше і легке. Тому дехто хоче почати з важкого, а потім лише протерти пил і поставити речі на місце. Але мити підлогу слід наприкінці прибирання. Все ж таки треба пам’ятати про правило "зверху вниз", коли прибирання починається з пилу та сантехніки, а вже потім можна переходити до підлоги.
Діятимуть оперативніше: ТЦК наділять новими повноваженнями
Українцям може загрожувати космічне подорожчання до 25 гривень за кубометр газу: "І це не межа"
У військкомат забудете дорогу: хто з українців більше не цікавить ТЦК
На роботу з 65 років: що буде з пенсійним віком
ВИКОРИСТОВУВАТИ ОДНУ ГАНЧІРКУ ДОВГО
В цьому випадку бруд просто переноситься з кімнати в кімнату. Ефекту від такого прибирання точно не буде, а на тканині просто розмножуватимуться шкідливі бактерії.
ВИКОРИСТАННЯ ПИЛОСОСА ПІСЛЯ ВОЛОГОГО ПРИБИРАННЯ
Потрібно запам’ятати, що спочатку йде сухе прибирання, а потім можна займатися вологою. У цьому випадку процес займе набагато менше часу, а ефект буде вражаючим.
ЗАБУТИ ВИМИТИ ВІДРО ДЛЯ СМІТТЯ
Всім відомо, що сміття потрібно виносити якнайчастіше, щоб не з’являвся неприємний запах у домі. Але при цьому далеко не кожна господиня пам’ятає, що сміттєве відро періодично потрібно мити.
НЕ ПРОВОДИТИ РОЗХЛАМЛЕННЯ
Надлишок речей призводить до безладдя. Мало просто забити полиці та ящики журналами, фігурками та магнітиками, старими речами. Це лише навантажуватиме простір.
Нагадаємо, є в кожній аптечці: найкращий спосіб назавжди очистити стіни від плісняви.
Раніше повідомлялося, "Нафтогаз" закидали скаргами: "намальовані" борги та плутанина з показниками лічильника.