Цей овоч наситить вітамінами, та допоможе контролювати вагу.
Мова йде про гарбуз. Дієтологи визначили у 100 г гарбуза всього 22 ккал, при цьому продукт досить поживний.
Крім того, гарбуз є багатим джерелом клітковини, яка пригнічує почуття голоду. Речовина карнітону у складі продукту прискорює розпад жирів.
Гарбуз корисний для здоров'я людини тим, що здатний прискорювати метаболізм, має сечогінний і проносний ефект, допомагає вивести зайву рідину з організму.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Гарбуз активно застосовували для приготування різних страв, на основі овоча робили лікувальні мазі. Гарбузове насіння так само, як і сам плід, неймовірно корисне. Вважалося, що гарбуз виводить з організму гельмінтів і має проносний ефект.
Найпопулярніші страви - "запечений гарбуз з травами і часником", так званий "кокосовий суп" з кокосовим молоком. Також можна посмакувати гарбузове карі. Також гарбузик можна запекти разом з іншими овочами на грилі, також у гарбузі смачно приготувати курку. У кого ж є натхнення, можуть спекти гарбузовий пиріг.
Нагадаємо, ми писали, що жодні хвороби та морози - не страшні: головне правило збирання капусти, так навіть на фермах роблять.
Як повідомляв "Знай.ua", дочекайтеся хмаринок і знайдіть футболку: топ-лайфхаки, які допоможуть очистити ваші вікна.
Також "Знай.ua" інформував, простий спосіб позбавитися найстарішого нальоту на улюбленій сковороді: чим же "врятуватися".