Шкірка апельсина може стати вам у нагоді не менше, ніж сам фрукт. Адже з неї можна приготувати відмінне добриво для грядок, а також відлякати комах.
Підійде також шкірка та інших цитрусів, наприклад лимонів, мандаринів чи лаймів. Використовувати це цінне добриво на основі кірки апельсинів можна не тільки для сільськогосподарських культур, але і для багатьох рослин.
Підживлення зі шкірки цитрусів для городу:
Усі шкірки, які в зимовий час залишаються після поїдання цитрусів, необхідно відразу ж помістити в широку картонну коробку та поставити на батарею. Як тільки вони стануть сухими - перекладіть їх у марлевий або полотняний мішечок. Зберігайте у сухому та чорному місці до дачного сезону. Сушити їх можна і за невеликої температури в духовці або сушарці.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Для приготування поживного настою для грядок подрібнену сировину потрібно помістити у велику банку і залити окропом. Шкіри апельсинів та крутий окріп брати у співвідношенні 1:2. Закрити кришкою та зберігати в темному місці протягом 2 днів. Далі процідити та розбавити чистою водою. Поливати культури під корінь, але не частіше 1 разу на 7 днів.
Як відлякати комах за допомогою апельсинової шкірки:
Свіжа шкірка цитрусових містить велику кількість ефірних олій, що мають різкий запах. Вона також має сильну токсичну властивість, тому впливає на паразитів дратівливо. Комах-шкідників відштовхує цей сильний запах. Якщо рослина оброблена добривом на їх основі, то комахи будуть триматися від цих культур подалі. Таким чином можна позбутися попелиці, ведмедиків, метелика-капустянки, а також мурах і павутинного кліща.
Нагадаємо, що немає городу - не біда: як придбати домашню зелень, 7 порад для вирощування на підвіконні.
Раніше ми повідомляли, що жодні хвороби та морози – не страшні: головне правило збирання капусти, так навіть на фермах роблять.
Також стало відомо, як підгодувати грушу влітку: цього вам точно не розкаже сусід.