За кухонним інвентарем та сантехнікою потрібно ретельно стежити та вчасно чистити, замінювати. У протилежному випадку раковина, зокрема, може покритися неприємним жовтим нальотом, з яким навіть дорога хімія не впорається.
Однак багато господинь зовсім не ризикують використовувати хімію з очевидних причин, тому їм на допомогу приходять перевірені, "бабусині" методи.
Навіть із найзапущенішою ситуацією, коли вся раковина покрита жахливим нальотом і ніяк не хоче відмиватися, впорається звичайна харчова сода та оцет. Використовувати ці засоби досить легко.
У першу чергу раковину потрібно звільнити від будь-яких предметів - чашок, ложок. Далі необхідно насипати на суху поверхню раковини харчову соду і ретельно потерти губкою, але не забудьте одягнути рукавички, щоб не пошкодити шкірі рук.
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Далі в хід йде столовий оцет, його необхідно рівномірно розпорошити на раковину. Господиням рекомендують залишити раковину в такому стані буквально на п'ять хвилин, щоб відбулася реакція між содою та оцтом. Після цього залишається тільки вимити раковину водою і чистою губкою. Ви одразу помітите, як жовтина піде, а раковина буквально засяє від чистоти.
Раніше ми писали про те, чому небезпечно використовувати аспірин для консервації і чим його можна замінити: лікарі попередили про наслідки
Як повідомляв Знай.ua, українка розповіла, чому не можна економити на купівлі кавуна: ідеальні умови для бактерій
Також портал Знай.ua писав, що єдиний "плюс" - ціна: експерти розповіли, як розчинна кава гробить здоров'я