Літо – час, коли природа буяє різнобарвними квітами.
Серпень – один з найсприятливіших місяців для їх посадки та вирощування. Для останнього місяця літа характерно прогрітий та теплий ґрунт, сонячні дні. Такий час є ідеальним для висадки різних рослин та квітів. Серед популярних та поширених рослин, які можна висадити в цей період можна віднести декілька видів квітів.
Перший – китайські гвоздики. Для висадки в серпні, підійдуть тільки дворічні гвоздики. Оскільки вони є більш холодостійкими. При виборі важливо враховувати та клімат в якому буде рости квітка. Слід обирати холодостійкі гвоздики, в яких міцне стебло та велика квітка.
Друга квітка – іриси. Період з серпня до кінця вересня ідеально підходить для висадки, пересадки або розсадження ірисів. Адже до зими квіти точно приживуться. Ідеальним місцем для висадки цих квітів є насипні клумби чи невеликі схили.
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Кінець серпня – початок вересня – найкращий час для висадки нарцисів. Однак, точний час залежить від регіону та клімату в ньому.
Середина та кінець серпня є не менш вдалим періодом для висадки півоній. Місце для висадки цих квітів варто обирати сонячне, але вирощування півонії в півтіні також є можливим. Від того наскільки сонячним є місце для висадки цих квітів, залежить розмір бутона.
Наприкінці серпня чи на початку вересня можна посадити й дельфініум. Для кращого росту, рослину саджають в садову землю, змішану з перегноєм, добривом й компостом.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай, інформував, кінець літа не тільки для збирання врожаю: топ-5 зелені, яку можна висаджувати навіть у серпні
Раніше на порталі Знай повідомлялося, часті премії та вдалі переговори: кімнатні рослини які на вашому робочому столі будуть притягувати успіх
Також, наш портал інформував, помилки, що не пробачаються у збиранні часнику: як не залишитися без врожаю