Хлорка часто використовується в побуті господинями, адже це концентрований засіб, здатний вбити будь-який бруд і неприємний запах, до того ж дуже бюджетний.
Однак деякі поверхні в будинку категорично несумісні з хлоркою, тому від їхнього чищення варто відмовитися. До списку заборонених предметів входить посуд - столові прилади, чашки та інше кухонне начиння. Вся справа у токсичності хлору.
Хлор викликає печіння в дихальних шляхах, кашель, сльозогінність, напад задухи. Залишки будуть накопичуватися в організмі, викликаючи алергічні реакції. Особливо це є небезпечним для маленьких дітей.
Також це стосується ламінату, адже на ньому також можуть бути залишки засобу навіть після промивання водою. Крім того, при чищенні покриття низької якості, хлор може викликати помутніння та потемніння. Лінолеум і ламінат здатні навіть витончитися, а після такого прибирання ще швидше бруднитися.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Якщо помити акрилову ванну хлоркою, її покриття почне руйнуватися - стане пористим, шорстким на дотик. А ось чавун добре переживає зіткнення із хлоркою.
У питанні, чи можна мити холодильник хлоркою, думки розходяться. З одного боку, там знаходяться продукти, що підвищує рівень небезпеки, а з іншого - це ефективний метод боротьби з брудом і запахом. У будь-якому випадку, після прибирання ретельно вимийте холодильник звичайною теплою водою і провітріть його.
Нагадаємо, секрет від досвідчених господинь: навіщо заморожувати соду та миючий засіб для посуду
Раніше ми писали про те, що їсти з неї - ризикувати здоров'ям: який посуд на вашій кухні є найнебезпечнішим
Як повідомляв Знай.ua, рисова крупа може спростити прибирання в будинку: унікальні лайфхаки від найдосвідченіших господарок