Улюблена ягода багатьох українців – полуниці – не надто вибаглива культура, тож кожен може виростити її на своєму городі. І все ж таки доведеться дотримуватися певних правил, враховуючи особливості її вирощування.
Одне з таких правил стосується догляду за рослиною в осінній період. Літо, коли ми могли досить смакувати цією ягодою, вже минуло, а осінь накриває полуничні грядки опалим листям.
Звичайно, більшість городників у цій ситуації перше про що думає - треба навести лад на городі і прибрати опале листя! Однак не варто поспішати, адже мало хто замислюється про те, наскільки корисним може бути це опале листя.
Справа в тому, що саме листя допоможе перезимувати кущикам полуниці. Адже передусім воно захистить полуницю від вимерзання. У цьому можна просто переконатись. Адже часто так буває і це помічав не кожен городник, що торік кущів було багато, навіть надто, а навесні – бачимо прогалини на грядці.
Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі
Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська
За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Саме тому краще вкрити листяною ковдрою полуничні кущики, таким чином підготувавши їх до зими та захистивши від холодів та морозів. Важливо також, коли є можливість взяти листя не з садових дерев (яблук, слив, груш), бо там ховаються шкідники, а з клена, тополі, ясеню, липи, дуба. А якщо ще й зима буде сніжною, то навесні доведеться проріджувати грядки.
Нагадаємо, що морква буде свіжою до весни: як правильно зберігати примхливий овоч.
Раніше ми повідомляли, що якщо ви робите це в саду восени, то наступного року будете без урожаю: 4 найчастіші помилки.
Також стало відомо, що кавова гуща допоможе у всьому: як ефективно використовувати її в побуті та навіть на городі.