Кожен "кімнатний" флорист повинен знати, що для того, щоб домашні рослини радували око соковитою зеленню і пишним листям, необхідно подбати про регулярне і дієве підживлення.
Ніхто навіть не збирається сперечатися, що в магазинах є багато "крутих" коштів, які добре розрекламували. Однак, як у тій самій рекламі, навіщо платити більше, якщо все можна зробити самостійно.
Потрібно лише прийти на кухню та знайти лавровий лист. Давайте дізнаємося, як цю приправу можна використовувати у квітникарстві.
Про це розповів один з українських блогерів, який ділиться дачними та городними порадами у мережі YouTube.
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Упаковка лаврового листа, напевно, є практично в кожному будинку. І, напевно, більшість із нас використовує його лише за прямим призначенням - при готуванні.
Справа в тому, що лист лавра має антисептичні та антибактеріальні властивості. Крім того він багатий на вітаміни групи В, А і С, а також містить калій, магній, кальцій, фосфор, залізо, натрій, цинк.
І нарешті лавровий лист багатий на оцтову і мурашину кислоти, які надають відмінну стимулюючу дію на рослини. Все це робить його чудовим добривом для ваших кімнатних рослин.
Як приготувати підживлення
Для того ж, щоб приготувати лаврове підживлення для рослин достатньо взяти 4 лаврові листки і залити їх 1 л теплої, близько 70 градусів води.
Даємо листу настоятися протягом 3-4 годин та добриво готове. Використовувати його можна як по листку, так і для кореневого підживлення. Однак все добре в міру, тому проводити таке підживлення потрібно не частіше ніж 1 раз на місяць
Нагадаємо, не відмовляйте собі в задоволенні: який хліб можна їсти на дієті - фігурі точно не зашкодить.
Раніше повідомлялося, що найкраща хитрість городника: як покращити врожай за допомогою йоду, розсада це любить.
Також, зелень її любить, а шкідники – бояться: як із кавової гущі зробити універсальне добриво.