Сало — це родзинка українського народу... його їдять у будь-яких варіаціях, з будь-якими стравами, проте особливо добре воно "заходить", звичайно ж, разом із зеленою цибулькою та борщем.
Серед численних варіацій – сало свіже та легко засолене вважаються найбільш корисними. Це тим, що при такому способі приготування продукт не піддається термічній обробці, що дозволяє зберегти максимум корисних властивостей.
Тим не менш, слід пам'ятати про обережність: не їжте сало у сирому вигляді у великій кількості. Рекомендована порція становить не більше 50 г за один раз.
Свіже сало містить багато вітамінів, мікроелементів та корисних жирів, що позитивно впливають на здоров'я організму. Серед них: вітаміни A, D (омега-3, омега-6), E, каротин, ретинол, токоферол, селен, кальцій, магній, марганець, фосфор, калій, цинк, натрій, мідь та залізо.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Чисте сало без м'ясних прожилок вважається найбільш корисним, оскільки в м'ясних частинах можуть бути шкідливі мікроорганізми та бактерії. Щоб їх знищити, сало піддають термічній обробці, наприклад копчення або варіння.
Особливість крижів - світла частина продукту з рожевим відтінком і невеликими м'ясними прожилками - воно відрізняється ніжним смаком і м'якістю, що робить його ідеальним для засолювання. Зазвичай криж нарізують шматочками довжиною до 40 см і товщиною до 8 см.
Нагадаємо, медики назвали справжній "суперфуд": корисний овоч, а коштує набагато дешевше за інших
Як повідомляв "Знай.uа", найнебезпечніші види риби - ні в якому разі не їжте їх: вагітним та дітям особливо уважно
Знай.uа писав, цибульне варення, яке врятує вас від затяжного кашлю: ліки, що не відлякає смаком