Напевно, кожна господиня стикалася з такою проблемою під час консервації, коли надувались кришки на банках.

Якщо ви знатимете причину, ви не допускатимете подібних помилок.

консервація, фото Pxhere

Чому на банку здувається кришка

1. Порушення правил консервації. Овочі повинні бути добре вимитими, відібраними, без гнили. Банки теж мають бути чистими та простерилізованими.

2. Порушення температурного та тимчасового режиму. Строго необхідно дотримуватися рецептури. Зменшення та збільшення часу або температури призведе до здуття кришок та появи бактерій.

Популярні новини зараз

Сімейка російських блогерів вморила голодом своє немовля: хотіли, щоб дитина "їла" сонячні промінчики

"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину

Показати ще

консервація, фото Pxhere

3. Порушення герметичності банок. Банки мають бути цілими, без розколів. Машинка має добре закочувати банки. Гумки теж мають бути цілими та добре прилягати до банку.

Коли повітря та мікроби потрапляють у ємність, консервація стає каламутною та зривається. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правил безпеки.

Консервація. Фото: Youtube

Нагадаємо, щоб не труїти організм: як перевірити якість води з-під крана в домашніх умовах, метод доступний кожному. Перевірити воду на домішки можна і без спеціальної експертизи.

Раніше ми повідомляли, що компоти та десерти будуть цілий рік: як правильно заморозити полуницю – перевірений спосіб. Завдяки цьому способу ягоди не злипаються один з одним і збережуть форму, смак і колір.

Також ви точно не здогадувалися про це: які яйця краще вибирати в магазині. Слід відкрити коробку і перевірити, яким кінцем вгору воно лежить.