Напевно, кожна господиня стикалася з такою проблемою під час консервації, коли надувались кришки на банках.
Якщо ви знатимете причину, ви не допускатимете подібних помилок.
Чому на банку здувається кришка
1. Порушення правил консервації. Овочі повинні бути добре вимитими, відібраними, без гнили. Банки теж мають бути чистими та простерилізованими.
2. Порушення температурного та тимчасового режиму. Строго необхідно дотримуватися рецептури. Зменшення та збільшення часу або температури призведе до здуття кришок та появи бактерій.
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
3. Порушення герметичності банок. Банки мають бути цілими, без розколів. Машинка має добре закочувати банки. Гумки теж мають бути цілими та добре прилягати до банку.
Коли повітря та мікроби потрапляють у ємність, консервація стає каламутною та зривається. Будьте обережні та дотримуйтесь усіх правил безпеки.
Нагадаємо, щоб не труїти організм: як перевірити якість води з-під крана в домашніх умовах, метод доступний кожному. Перевірити воду на домішки можна і без спеціальної експертизи.
Раніше ми повідомляли, що компоти та десерти будуть цілий рік: як правильно заморозити полуницю – перевірений спосіб. Завдяки цьому способу ягоди не злипаються один з одним і збережуть форму, смак і колір.
Також ви точно не здогадувалися про це: які яйця краще вибирати в магазині. Слід відкрити коробку і перевірити, яким кінцем вгору воно лежить.