Завдання споживачів полягає не тільки в тому, щоб обрати свіжі продукти, але ще й зберегти їхню якість. Для цього є безліч способів, а найголовніший з них – забезпечити правильне зберігання.
Зазвичай на упаковках написані правила зберігання, їх варто дотримуватися. Однак також є ключові, завдяки яким ви вживатимете тільки свіжу та якісну їжу.
Почати варто з покупки. Обирайте свіжі продукти у перевірених продавців, найкраще – це фермери чи знайомі на ринку. Також не забувайте дізнаватися про термін придатності та оцінюйте стан перед тим, як заплатити.
Готувати їжу рекомендується за потребою. Це дозволить уникнути накопичення продуктів, а ще вони будуть свіжими. Також не варто часто перекладати їх з одного контейнера до іншого, оскільки це призводить до втрати якості.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Дуже важливий пункт – дотримання гігієни. Мийте руки милом перед приготуванням їжі, а також ретельно очищайте усі поверхні – дошки, ножі.
Ще слід обирати якісні інгредієнти для приготування страв, органічні або без ГМО, а також враховуйте способи та температуру, коли готуєте.
Нагадаємо, що на хрускіт збігуться всі сусіди: що не можна класти в банку з огірками при консервації, а то розм'якнуть
Раніше ми писали про те, що можна отримати отруєння: чому не варто їсти гірку картоплю
Як повідомляв Знай.ua, два інгредієнти і жодного клопоту: елементарний спосіб відмити каламутне скло на кришках каструль і сковорідок