Навіть не намагайтеся нюхати запах своїх раковин і умивальників - туди може потрапити волосся, залишки їжі, піна від миючого засобу та багато інших "цікавих" елементів. Все це може забити каналізацію. Якщо ви не хочете отримати проблеми, то найкращий варіант – діяти на випередження.
Важливо запобігти проблемі, всього лише потрібно дотримуватися дуже простих правил.
Про це розповів один із українських блогерів, який постійно ділиться свіжими лайфгаками у мережі YouTube.
Що заборонено викидати у каналізацію
Жири та олії. Саме це найчастіше стає причиною засмічення в кухонних раковинах. Такі речовини утворюють щільні липкі грудки в дренажних трубах, перешкоджаючи проходженню чогось.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Кавова гуща. Частинки кави не розчиняються у воді та згодом накопичуються у трубопроводах, викликаючи серйозну закупорку.
Котячий туалетний наповнювач, що змивається. Не завжди обіцянка з реклами працює, тому краще утилізувати наповнювач іншим чином.
Паперові рушники та ватні тампони . Хоча ці предмети є біорозкладними, це не означає, що вони розчиняться, як тільки потраплять у раковину. Через свої абсорбуючі властивості ці предмети — винуватці засмічення трубопроводів.
Наклейки з продуктів. Те, що приклеєно на банани та інші фрукти та овочі, не повинно потрапляти у каналізацію. Зазвичай такі наклейки виготовляються із пластику і, отже, не піддаються біологічному розкладанню.
Нагадаємо, щоб було смачно і нічого не зіпсувалося: де краще зберігати домашню консервацію.
Раніше повідомлялося, ви не врятуєте свій диван: чому не можна відрізати нігті коту і як це може погіршити здоров'я пушистика.