Завдання споживачів полягає не тільки в тому, щоб вибрати свіжі продукти, але ще й зберегти їхню якість. Для цього є безліч способів, а найголовніший з них – забезпечити правильне зберігання.
Зазвичай на упаковках написані правила зберігання, їх варто дотримуватися. Однак також є ключові, завдяки яким ви вживатимете тільки свіжу та якісну їжу.
Почати варто з покупки. Вибирайте свіжі продукти у перевірених продавців, найкраще – це фермери чи знайомі на ринку. Також не забувайте дізнаватися про термін придатності та оцінюйте стан перед тим, як заплатити.
Готувати їжу рекомендується за потребою. Це дозволить уникнути накопичення продуктів, а ще вони будуть свіжими. Також не варто часто перекладати їх з одного контейнера до іншого, оскільки це призводить до втрати якості.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки
Дуже важливий пункт – дотримання гігієни. Мийте руки милом перед приготуванням їжі, а також очищайте всі поверхні - дошки, ножі.
Ще слід вибирати якісні інгредієнти для приготування страв, органічні або без ГМО, а також враховуйте способи та температуру, коли готуєте.
Нагадаємо, зберегти м'ясо без холодильника при відключеннях світла: не зіпсується жоден шматочок
Раніше ми розповідали, що гарячий чай допоможе у спеку: дієтолог розповіла, чому теплі напої краще за морозиво.
Також, ви можете залишитися без цибулі взагалі: як правильно зберігати її, щоб пролежав до весни